wtorek, 22 kwietnia 2014

9. Planować swoje działania

Cześć, dziś pierwszy dzień mojego nowego życia ;) Wieczorkiem napiszę jak mi poszło, a tymczasem omówię kolejny punkt mojej metamorfozy.

Właściwie cały ten blog jest poświęcony realizacji tego postanowienia. Nigdy nie brakowało mi chęci ani motywacji do zmian, tylko realizacja kulała, ponieważ zabierałam się do tego nagle, zazwyczaj 'od jutra', bez żadnego przygotowania czy konkretnego planu. Nie jestem, niestety, osobą systematyczną, a nawet małe porażki mnie zniechęcają. Często rzucałam diety nie dlatego, że nie dawałam rady, tylko dlatego, że miałam do wyboru - zjeść śmieciowe jedzenie albo nie jeść wcale, bo nie miałam przy sobie nic wartościowego.

Marnowałam też sporo pieniędzy na kosmetyki, suplementy, kuracje, które nie miały szansy przynieść efektów stosowane nieregularnie, a ja nie byłam przygotowana na wygospodarowanie na nie czasu.

Najważniejsze, że już rozpoczęłam proces zmiany na lepsze :) Ten blog pozwoli mi uporządkować swoje pomysły i zamierzenia, a przyszłe działania rozpisuję sobie w moim kalendarzyku tak, żeby o niczym nie zapomnieć. Teraz zostaje mi tylko pracować nad systematycznością.

Do wieczora :)

1 komentarz:

  1. Super! Blog faktycznie jest dużym krokiem, który pomaga w zmianach życia :) Większa samokontrola no i osoby wspierające zawsze dodają motywacji ;) Powodzenia! Będę zaglądać do Ciebie częściej :*

    OdpowiedzUsuń